امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3170
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۰
تعداد بازدید: 216
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی‌نژاد در جلسه استانی هیئت دولت با تشکر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی‌نژاد در جلسه استانی هیئت دولت با تشکر صمیمانه از اقشار مختلف مردم اصفهان و ابراز لطف و پشتیبانی های مردم این استان از دولت، اظهار داشت: هوشمندی و دلسوزی مردم عزیز استان قابل ستایش و تکریم است.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: با اینکه اکثریت مردم از سفر دولت به استان خود خبر نداشتند اما به محض اینکه دولت به استان رسید و مردم مطلع شدند، پرشور و با اشتیاق در خیابان‌ها اجتماع کرده و شعارهای انقلابی سر داده و بر همراهی و دلسوزی خود تأکید می‌کردند.

احمدی‌نژاد اضافه کرد: مردم اصفهان با اجتماع پرشور خود یک‌بار دیگر نشان دادند که آماده کارهای بزرگ هستند.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: به عنوان دولت تا لحظه آخر با همان شتاب اولیه به کار خود ادامه خواهیم داد؛ هر کس هر چه می خواهد علیه دولت بگوید.

وی متذکر شد: ما برای خوش آمد یا خوش نیامدن کسی کار نمی‌کنیم؛ مردم ما را برای مدت زمان معینی انتخاب کرده‌اند و موظفیم تا ثانیه آخر با همان شتاب ثانیه اول برای مردم کار کنیم.

رئیس جمهور گفت: باید قدر نعمت مردم و فرصت خدمت‌گزاری را بیش از پیش بدانیم و هر لحظه که بتوانیم از مشکل حتی یک نفر گره‌ای باز کنیم، به تأخیر انداختن آن خسارتی جبران‌ناپذیر است.

احمدی‌نژاد در پایان با تأکید بر اهتمام دولت بر عمران و آبادانی بیشتر و رفع مشکلات مردم استان اصفهان، گفت: در مجموع کارهای بزرگی در اصفهان انجام شده و این سفر تحرک خوبی در بخش‌های مختلف استان ایجاد خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها