امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31701
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۳
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه الاخبار در سرمقاله امروز خود با انتقاد از اظهارات اخیر میشل سلیمان، تاکید کرد که این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه الاخبار در سرمقاله امروز خود با انتقاد از اظهارات اخیر میشل سلیمان، تاکید کرد که این اظهارات نشانی از رویکرد دوگانه نسبت به سلاح قانونی و سلاح غیرقانونی در لبنان است.

این مطلب که با عنوان «أرحل» به چاپ رسیده بود، تصریح می‌کند که مشخص نیست چه کسی رئیس جمهور لبنان را برای ایراد چنین سخنانی ترغیب کرده است و این فکر را در ذهن وی هدایت کرده است.

«ابراهیم امین» نویسنده این مطلب تاکید می‌کند که مشخص نیست میشل سلیمان با چه محاسبه‌ای چنین سخنانی ابراز داشته است.

وی می‌افزاید:‌ چه تحلیلی از شرایط جهانی، منطقه و داخل کشور صورت گرفته است و به واقع این اظهارات یک بدعت از جانب میشل سلیمان است.

این مطلب در واقع انتقادی به سخنان اخیر رئیس جمهور لبنان است که با انتقاد از حزب الله به دلیل آنچه دخالت در سوریه عنوان شده، صورت گرفت. وی گفته بود که حزب الله در وظایف ارتش دخالت می‌کند و در حال وارد کردن بحران خارجی به داخل لبنان است.

روزنامه الاخبار تاکید می‌کند: آنچه از سخنان میشل سلیمان برداشت می‌شود این است که مقاومت امری خطرناک است و تهدیدی برای امنیت آن به حساب می‌آید.

نویسنده این مطلب در پایان تصریح می‌کند که این سخنان جایی برای بحث و مناقشه نمی‌گذارد و تنها باید در کلامی کوتاه گفت که زمان ترک منصبت فرا رسیده است؛ برو.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها