امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31703
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۳
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «اسکای نیوز»، «نبیل فهمی» وزیر خارجه دولت موقت مصر در دیدار با «ولیام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «اسکای نیوز»، «نبیل فهمی» وزیر خارجه دولت موقت مصر در دیدار با «ولیام برنز» معاون وزیر خارجه آمریکا و «برناندینو لیون» فرستاده «کاترین اشتون» مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا تحولات سیاسی و داخلی مصر را بررسی کرد.

سخنگوی وزارت خارجه مصر تأکید کرد که فهمی در این دیدار رویکرد دولت موقت مصر درباره تحولات کشور و تعهد دولت به نقشه راه و ایجاد آشتی ملی با حضور همه جریان‌ها و احزاب سیاسی را تشریح کرده است.

وی افزود وزیر خارجه مصر تأکید کرده است که قاهره از پذیرفتن هیئت ها ی خارجی و گوش دادن به پیشنهادهای آنها استقبال می‌کند اما تصمیم نهایی درباره امور داخلی در آخر به عهده دولت مصر می‌باشد که بر اساس منافع و امنیت ملی و خواسته ملت تعیین خواهد شد.

وزارت خارجه مصر تأکید کرد که مقامات آمریکایی نیز یادآور شدند که آینده ملت مصر را خودشان تعیین می کنند و واشنگتن به مردم مصر برای رسیدن به راه حلی برای پایان دادن به شرایط فعلی کمک خواهد کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها