امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31704
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۳
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بحرین، تجمع دموکراتیک بحرین با محکوم کردن حملات اسرائیل علیه ملت فلسطین تاکید کرد ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بحرین، تجمع دموکراتیک بحرین با محکوم کردن حملات اسرائیل علیه ملت فلسطین تاکید کرد که هدف از جنگ علیه سوریه توقف مقاومت در فلسطین است.

این گروه با صدور بیانیه ای با اشاره به از سرگیری مذاکرات صلح اعلام کرد: این مذاکرات با فشار آمریکا و برخی کشورهای عربی از سرگرفته شد در حالی که مذاکرات صلح هیچ نقشی در آزادی فلسطین نخواهد داشت و فقط حلقه جدیدی از گفت وگوهای بی حاصل است.

تجمع دموکراتیک بحرین همچنین در بیانیه خود اعلام کرد: آزادی قدس و تمام شهرهای فلسطین فقط با حمایت از مقاومت فلسطین امکان پذیر است.

در این بیانیه ضمن هشدار به خطر جنگ علیه سوریه آمده است: هدف از این جنگ در واقع حمله به محور مقاومت در منطقه و پیش از همه مقاومت فلسطین است در حالی که حمایت از موضوع فلسطین با استفاده از تمام امکانات و وسایل موجود وظیفه ای واجب بوده و ملت های عرب نیز باید با وجود سرگرم بودن به مسائل داخلی از موضوع مهم امت اسلام یعنی فلسطین غافل نشوند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها