امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31717
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۳۳
تعداد بازدید: 59
عادل علی فعال انقلابی بحرینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بحرین با اشاره به اینکه روز جهانی قدس روزی است ...

عادل علی فعال انقلابی بحرینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بحرین با اشاره به اینکه روز جهانی قدس روزی است که پیروان همه ادیان باید بر احقاق حقوق ملت فلسطین تاکید کنند، اظهارداشت: نظام آل خلیفه از برگزاری راهپیمایی و اعلام همبستگی با ملت زخم خورده فلسطین ناراضی است.

وی با بیان اینکه اشغالگران اسرائیلی حقوق ملت فلسطین را پایمال و شرافت آنان را لگدکوب کرده اند، تصریح کرد:  بسیاری از شهرها و روستاهای بحرین همزمان با روز جهانی قدس در راهپیمایی گسترده، همبستگی خود را با ملت فلسطین اعلام کردند.

این فعال بحرینی ضمن یادآوری اینکه امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نامگذاری کرد، گفت: متاسفانه فرصتی برای همبستگی ملت مسلمان و رویارویی آنان با دشمن اسرائیلی وجود ندارد بنابراین روز جهانی قدس مناسبت مهمی است که ملت‌های مسلمان می توانند مخالفت و انزجار خود را از جنایت های اسرائیل در حق فلسطینی ها اعلام کنند.

عادل علی در مورد سرکوب راهپیمایی گسترده بحرینی ها در اعلام همبستگی با ملت فلسطین اظهار داشت: نیروهای آل خلیفه با استفاده از گازهای اشکل آور و گلوله های ساچمه ای تظاهرات کنندگان را که در اقدامی مسالمت آمیز در صدد اعلام همبستگی با ملت فلسطین بودند، پراکنده کردند.

این در حالی است که شهرها و روستاهای مختلف بحرین روز گذشته به منظور اعلام حمایت از ملت فلسطین و محکوم کردن جنایت های صهیونیست ها در حق فلسطینی ها و بی حرمتی به مقدسات آنان، صحنه راهپیمایی گسترده ای بود.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها