امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31739
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، با وجود شرایط ناآرام مصر که در پی برکناری محمد مرسی به وجود آمده و مصری ها ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، با وجود شرایط ناآرام مصر که در پی برکناری محمد مرسی به وجود آمده و مصری ها را سخت سرگرم مسائل سیاسی و امنیتی کرده است، مردم این کشور روز جهانی قدس را فراموش نکرده و نمازگزاران پس از ادای نماز جمعه از مساجد مختلف قاهره به سمت سفارت آمریکا حرکت کردند.

راهپیمایی روز قدس در قاهره در حالی برگزار شد که علاوه بر ناآرامی های موجود در صحنه سیاسی مصر و تحصن حامیان محمد مرسی در مناطق مختلف قاهره که درگیری های پراکنده در پایتخت را به دنبال داشت صحرای سیناء نیز صحنه ناآرامی و تنش امنیتی است.

اما نمازگزاران پس از نماز جمعه از مناطق مختلف قاهره راه سفارت آمریکا را در پیش گرفته و شعارهایی در محکومیت تلاش های رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس به پشتوانه آمریکا سر دادند.

تعدادی از شرکت کنندگان در این راهپیمایی با تاکید بر حمایت از مقاومت فلسطین در مقابل اشغالگران صیهونیستی از میدان طلعت به سمت سفارت آمریکا حرکت کردند.

در این راهپیمایی ها جوانان انقلابی از جریان های مختلف و جمعیت ملی برای تغییر و تعدادی از سایر احزاب مصری حضور داشتند.

در این میان، نیروهای امنیتی مصر تدابیر شدیدی را در اطراف سفارت آمریکا در قاهره به اجرا در آوردند تا از وقوع هرگونه درگیری در این محل جلوگیری به عمل آورند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها