امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31746
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۱
تعداد بازدید: 54
اسفندیار رحیم مشایی مشاور ارشد و رئس دفتر سابق رئیس‌جمهور سابق در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره ...

اسفندیار رحیم مشایی مشاور ارشد و رئس دفتر سابق رئیس‌جمهور سابق در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره اینکه برنامه شما از امروز یکشنبه همزمان با اتمام دولت دهم چیست؟، گفت: ما به دفتر رئیس‌جمهور دهم می‌رویم، ایشان دفتر دارد و بنده بازهم رئیس‌دفتر آقای احمدی‌نژاد هستم.

مشایی در پاسخ به این سوال که احمدی‌نژاد اعلام کرده که امروز به دانشگاه ایرانیان می‌رود، اظهار داشت: من از وی سوال نکردم، ولی برای راه‌اندازی به دانشگاه می‌رود؛ من رئیس‌ دفتر آقای احمدی‌نژاد هستم و او هرجا که برود، من همراهی‌اش می‌کنم.

وی با بیان اینکه بنده در هیئت امنای دانشگاه ایرانیان هستم، تصریح کرد: راه‌اندازی دانشگاه برنامه ماست.
مشایی در خصوص برنامه ریزی برای انتخابات بعدی ریاست جمهوری در سال ۱۳۹۶ گفت: 4 سال دیگر چه کسی می‌داند که چه اتفاقی می افتد و چه کسی می داند که زنده است.

مشایی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود شما در زمان انتخابات ریاست‌جمهوری با 11 رای منفی از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شده‌اید چرا اعتراض نکردید، گفت: یعنی همه به بنده رای منفی داده باشند؟ خیر این خبر درست نیست.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها