امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31786
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 121
حسن طریقت منفرد در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در پاسخ به اینکه هلال احمر برای واردات داروهای کمیاب و نایاب اعلام آمادگی کرده و آن را منوط ...

حسن طریقت منفرد در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در پاسخ به اینکه هلال احمر برای واردات داروهای کمیاب و نایاب اعلام آمادگی کرده و آن را منوط به درخواست وزارت بهداشت می‌داند، گفت: هلال احمر هم می‌تواند به ما کمک کند و هم خود به طور مستقل دارو وارد کند.

وی افزود: ما از هر کس که بتواند در حوزه دارو به کمک ما بیاید به شدت استقبال می‌کنیم به ویژه آن که از نهادهای مرتبط و بین‌المللی مثل جمعیت هلال‌احمر باشد.

وی در پاسخ به اینکه چرا بیمه‌های پایه‌ خدمات درمانی و تأمین اجتماعی در پرداخت و پوشش هزینه دارویی بیماران خاص متفاوت عمل کرده و یکی 40 درصد و دیگری تا 80 درصد هزینه را می‌پردازد، گفت: قانون در این زمینه تکلیف را روشن کرده و بیمه‌ها باید برای یکسان سازی خدمات تجمیع شوند اما متأسفانه هنوز این قانون اجرا نشده و ما در اجرای قوانین مقداری تأخیر داریم.

وزیر بهداشت در پاسخ به اینکه ظاهراً آمریکا تحریم یکسری از تجهیزات پزشکی را لغو کرده خاطر نشان کرد: مشکل ما تحریم تجهیزات پزشکی نیست بلکه مشکل گردش مالی و جابجایی های بین بانکی برای انتقال پول است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها