امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31787
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس،‌روز گذشته در جاده‌های کشور شاهد تصادفاتی بودیم که در زیر برخی از این حوادث را که منجر به مرگ و مجروح شدن تعدادی از ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس،‌روز گذشته در جاده‌های کشور شاهد تصادفاتی بودیم که در زیر برخی از این حوادث را که منجر به مرگ و مجروح شدن تعدادی از هموطنانمان شد را می‌خوانید.
۲ مجروح در حادثه واژگونی در استان اصفهان
برابر اعلام پلیس راه استان اصفهان در ساعت ۲ بامداد روز شنبه بر اثر واژگونی یکدستگاه مینی بوس بنز در کیلومتر 25 کمربندی خمینی شهر 2 نفر مجروح شدند.
کارشناسان پلیس راه کشور علت این تصادف را عدم توانایی در کنترل وسیله ناشی از خستگی و خواب آلودگی از جانب راننده مینی بوس بنز اعلام کردند.
۲ کشته و ۱ مجروح در استان کرمان
برابر اعلام پلیس راه استان کرمان در ساعت ۱۵ روز شنبه بر اثر تصادف بین یکدستگاه سواری پژو 405 و یکدستگاه سواری پراید در کیلومتر 20 جاده فرعی زنگی آباد 2 نفر کشته و 1 نفر مجروح شدند.
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام کردند.
۲ کشته و یک مجروح در جاده آبادان به ماهشهر
برابر اعلام پلیس راه استان خوزستان در ساعت ۱۹ روز شنبه بر اثر واژگونی یکدستگاه وانت نیسان در کیلومتر 43 جاده آبادان به ماهشهر 2 نفر کشته و 1 نفر مجروح شدند.
سرهنگ سلبی در خصوص علت این حادثه گفت: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده وانت نیسان اعلام کردند.
۳ کشته و ۲ مجروح در جاده رامهرمز به بهبهان
برابر اعلام پلیس راه استان خوزستان در ساعت ۲۰ روز شنبه بر اثر تصادف بین  یکدستگاه سواری پژو 405 و یکدستگاه سواری پژو پارس در کیلومتر 32 جاده رامهرمز به بهبهان  3 نفر کشته و 2 نفر مجروح شدند.
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تجاوز به چپ از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها