امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31800
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۳
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلمبرداری فیلم «فصل فراموشی فریبا» مدتی است آغاز شده است ، گروه فیلمبرداری فصل فراموشی فریبا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلمبرداری فیلم «فصل فراموشی فریبا» مدتی است آغاز شده است ، گروه فیلمبرداری فصل فراموشی فریبا به دلیل ضرورت فیلمنامه و ایجاد فضای مستند در فیلم نیاز به فیلمبرداری غیر محسوس در حاشیه های پر خطر شهر دارد که روز چهار شنبه گذشته هنگامی که در اطراف خیابان خزانه وانت فیلم که ساره بیات راننده آن بود و گروه فیلمبرداری در پشت وانت استتار شده بودند به قصد فیلمبرداری مستند وارد موقعیت خاصی می شود، که گویا قاچاقچیان مواد مخدر در حال رد و بدل کردن مواد بودند پس از فهمیدن ماجرا  و دیدن دوربین در حال فیلمبرداری ، یکی از ماشین های مشکوک برای منحرف کردن وانت فیلمبرداری چندین بار با سرعت به وانت کوبید که مهارت رانندگی ساره بیات مانع از واژگونی وانت گردید . اما منشی صحنه ، فیلمبردار و دستیار فیلمبردار دچار حادثه شدند که با همیاری اورژانس به بیمارستان هفتم تیر شهر ری اعزام شدند ، که خوشبختانه  آسیب جدی به آنها وارد نشد . پس از بررسی مدیر تولید و استعلامات لازم اتومبیل های فوق سرقتی اعلام شدند که برای حمل مواد مخدر مورد استفاده قرارمی گرفتند .
فیلمبرداری فیلم «فصل فراموشی فریبا » که با آخرین تکنولوژی دوربین های  آری فلکس (Alexa) در ایران ساخته می‌شود به کارگردانی و تهیه کنندگی عباس رافعی و با حضور مسعود دلیری به عنوان مدیر تولید ، علیرضا برازنده به عنوان مدیر فیلمبرداری و بازیگرانی همچون ساره بیات، امین زندگانی، شهین تسلیمی، هومن کیایی و.... به ایفای نقش می‌پردازند.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار