امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31801
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 80
علی فلاح حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام این خبر در خصوص شرکت پیشخوان خدمات ...

علی فلاح حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام این خبر در خصوص شرکت پیشخوان خدمات ایرانیان به  عنوان یکی از اعضای کنسرسیوم شرکت کننده در مزایده اپراتور دوم پستی، اظهارداست: با تأیید انجمن صنفی هر استان، یک شرکت استانی با سهامداری تمام دفاتر استان تشکیل شده و از محل سرمایه‌گذاری 31 شرکت استانی به نمایندگی 4 هزار و 200 دفتر، شرکت پیشخوان خدمات ایرانیان (سهامی خاص) تشکیل شده است که هیأت مدیره آن به انتخاب مجمع عمومی شرکت از 7 استان کشور برگزیده شده‌اند.

رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات تصریح کرد: در صورت موفقیت کنسرسیوم دفاتر پیش‌خوان دولت در مزایده اپراتور دوم پستی، دفاتر پیشخوان، شبکه خدمات اپراتور دوم پست خواهند شد.

وی موفقیت در مزایده اپراتور دوم پستی کشو را از چند جهت برای شبکه دفاتر پیشخوان دولت حائز اهمیت عنوان کرد و گفت: نخست با توجه به تاریخچه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و فراز و نشیب‌های آن در تفسیر مفاد قانونی، اخذ مجوز اپراتور دوم پستی کشور جایگاه حقوقی خدمات رسانی دفاتر را به عنوان یک تصمیم ساز تثبیت خواهد کرد.

فلاح حقیقی افزود: همچنین تعاملات اپراتور دوم پستی با توجه به نزدیکی شبکه دفاتر با شرکت پست تنظیم خواهد شد از این رو این امر هم برای دفاتر و هم برای شرکت پست یک فرصت خواهد بود.

رییس کانون کشوری دفاتر پیشخوان خدمات با بیان سومین مزیت، تصریح کرد: با توجه به کنسرسیوم قدرتمند تشکیل شده در حوزه اپراتور دوم پستی، جایگاه اقتصادی شبکه دفاتر یک جایگاه کلان و تأثیر گذار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: موفقیت در مزایده اپراتور دوم  می‌تواند زمینه‌‌‌ای جدی را برای توسعه خدمات در شبکه دفاتر پیشخوان خدمات دولت فراهم آورد.

انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار