امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31814
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، چندی پیش گزارشی در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تحت عنوان «نصب آسانسور در برخی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، چندی پیش گزارشی در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تحت عنوان «نصب آسانسور در برخی مدارس جدیدالاحداث» منتشر شد که البته مرتضی رئیسی، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در این خصوص گفت: «تعداد طبقات مدارس در هر دوره تحصیلی بر اساس مبنای علمی تعیین شده است؛ نصب آسانسور در مدارس به منزله افزایش طبقات و استفاده دانش‌آموزان نیست بلکه برای استفاده دانش‌آموزان بیمار، والدین آنها و فرهنگیان است».

اما در تهران مدرسه‌ای احداث شده که از آسانسور و رمپ‌های مختلف برای تردد دانش‌آموزان استفاده شده است و در صورت نصب انشعابات، مهر امسال افتتاح می‌شود.

این مدرسه که در اصل یک مجتمع بزرگ است و دانش‌آموزان را از مقطع آمادگی تا دوره متوسطه تحت پوشش قرار می‌دهد، متعلق به آموزش و پرورش استثنایی است.

وجیه‌الله پرویزی، مدیر آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران به خبرنگار فارس گفت: مجتمع صیاد شیرازی، یکی از مجتمع‌های تخصصی ما برای دانش‌آموزان جسمی و حرکتی است.

وی ادامه داد: تقریباً 90 درصد کارها انجام شده است و فقط بحث انشعابات مانده است که از طریق سازمان نوسازی مدارس در حال پیگیری این موضوع هستیم و اگر حل شود، برای مهر امسال افتتاحیه را انجام می‌دهیم.

پرویزی اضافه کرد: 5 کلاس این مجتمع هوشمندسازی شده است و تجهیزات را نیز گرفتیم؛ ضمن اینکه رمپ‌ها و آسانسورهای مختلف پیش‌بینی شده است تا دانش‌آموزان راحت تردد کنند.

وب درباره تعداد دانش‌آموزان این مجتمع گفت: 150 دانش‌آموز جسمی از آمادگی تا پایه متوسطه در این مجتمع تحصیل خواهند کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها