امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31825
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آبیک، پسر بچه 9 ساله‌ای که صبح امروز به همراه خانواده و بستگانش برای استراحت و تفریح به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آبیک، پسر بچه 9 ساله‌ای که صبح امروز به همراه خانواده و بستگانش برای استراحت و تفریح به کانال نزدیک رودخانه و سد زیاران رفته بود، در کام این رودخانه فرو رفت.

این پسربچه برای برداشتن دمپایی خود که در آب رودخانه افتاده بود، به داخل رودخانه رفته و بر اثر شدت آب رودخانه غرق می‌شود و والدینش را داغدار می‌کند.

پدر این پسر 9 ساله برای نجات فرزندش، خود را به داخل آب می‌اندازد که وی نیز در حال غرق شدن بوده؛ اما به کمک بستگانش از غرق شدن و مرگ حتمی نجات می‌یابد.

بر اساس این گزارش، مأموران آتش‌نشانی برای کشف جسد پسر بچه 9 ساله در رودخانه زیاران به جست‌وجو می‌پردازند؛ ولی موفق به کشف جسد پسر بچه نمی‌شوند.

شایان ذکر است، با قطع آب سد زیاران، مأموران آتش‌نشانی و نیروهای جمعیت هلال احمر برای کشف جسد پسر بچه 9 ساله به جست‌وجو خواهند پرداخت.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک در گفت‌وگویی با خبرنگار فارس در این شهرستان اظهار کرده بود که نزدیک شدن به آب بسیار خطرناک است؛ حتی اگر کسی شناگر ماهری باشد.

جواد یاوری عنوان کرده بود: عمق آب سد زیاران بسیار زیاد است و به دلیل داشتن جوی سیمانی و شیب‌مانند بودن، شدت آب خود را نشان می‌دهد که البته رودخانه هم همان شدت آب را دارد.

با وجود تأکیدات مسئولان شهرستان آبیک مبنی بر خطرآفرین بودن رودخانه و سد زیاران، هر سال شاهد حوادث تلخ غرق‌ شدن هموطنانمان در این مکان هستیم که البته این مسئله در تابستان پررنگ‌تر است.

از اردیبهشت‌ماه امسال تاکنون 13 نفر در مسیر رودخانه، کانال و سد زیاران غرق شده‌اند.
انتهای پیام/77006/ز30
برچسب ها:
آخرین اخبار