امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۲۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3184
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۰
تعداد بازدید: 171
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد در دیدار با اقشار مختلف مردم در مسجد بعثت زاهدان با تأکید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد در دیدار با اقشار مختلف مردم در مسجد بعثت زاهدان با تأکید بر اعتدال و قرار گرفتن در امت وسط مورد اشاره خداوند متعال و پیامبر اکرم (ص)، اظهار داشت: امت وسط از افراط و تفریط فاصله می‌گیرد و ادیان الهی انسان را به این مسیر مستقیم و اعتدال که همسو با روح انسان است دعوت می‌کند.

عضو هیئت عالی حل اختلاف قوا مبانی دین و رفتار برآمده از آموزه‌های دینی را مورد تصدیق عقل و مورد حمایت برهان عنوان کرد و افزود: اگر بر اساس دستورات اسلام  عمل نماییم و آموزه‌های قرآن را به پرچم افراشته فراروی دولت یازدهم تبدیل کنیم، امت وسط می‌شویم، در این زمینه باید وحدت را نیز که مورد تأکید قرآن است به صورت جمعی مد نظر قرار دهیم.

ابوترابی‌فرد مشعل پرفروغ علم را راه برگزیده برای دولت یازدهم برشمرد و با بیان اینکه دولت یازدهم به معنای واقعی کلمه باید علم محور باشد، تصریح کرد: مسئولیت‌ها در تمام سطوح امانت الهی هستند و باید به اهل آن سپرده شود، و از این سو باید در اختیار صالح‌ترین و شایسته‌ترین افراد قرار گیرند.

به گفته وی، شایسته‌سالاری باید در دولت یازدهم و کشور جمهوری اسلامی نهادینه شود که در این صورت مسیر با کمترین آسیب پیموده می‌شود.

ابوترابی‌فرد یادآور شد: باید با ادب و احترام به شخصیت و کرامت انسان‌ها با آنها سخن بگوییم و بر این اساس در نظام جمهوری اسلامی دولت مردان باید کرامت ضعیف‌ترین اقشار را گرامی بدارند.

نماینده تهران در مجلس همچنین تفاهم و تعامل قوا را مورد اشاره قرار داد و افزود: اگر گفتمان دولت یازدهم، همان آموزه‌های قرآن کریم باشد به بالاترین سطح اعتماد ملی می‌رسیم و بحران اخلاق تبدیل به نماد اخلاق اسلامی شده و شاهد آرامش در سطح جامعه خواهیم بود.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: دولت یازدهم، باید دولت وحدت ملی و انسجام اسلامی باشد و به این شعار قرآن و راهبرد جمهوری اسلامی با تمام وجودم اعتقاد دارم و راه عزت و افتخار را در این مسئله می‌بینم.

ابوترابی‌فرد در پایان ظرفیت‌های استان سیستان و بلوچستان را مورد اشاره قرار داد و بر بهره‌گیری مناسب از آنها تأکید کرد.

پس از سخنرانی نائب رئیس مجلس،‌ اقشار مختلف مردم گرد وی جمع شده و درخواست‌های خود را بیان کرده و نسبت به وی ابراز احساسات کردند.

ابوترابی‌فرد با ایثارگران و کارکنان دانشگاه سیستان و بلوچستان دیدار کرد که آنها نیز ضمن ابراز حمایت خود از کاندیداتوری ابوترابی به بیان مسائل و دغدغه‌های خود پرداختند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها