امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3186
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۰
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌ اکبر ولایتی در حاشیه جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی در دانشگاه شهید ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌ اکبر ولایتی در حاشیه جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی در دانشگاه شهید بهشتی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره مغایرت نظرش برای ماندن تا آخر در صحنه انتخابات با انجام ائتلاف، گفت: انسان اول باید تصمیم بگیرد که بماند ولی وقتی گفتند برو کنار، می‌رود کنار.

وی در تبیین این سخن توضیح داد: یعنی تا موقعی که کسی تعیین تکلیف نکرده ما به عنوان کسی که احساس تکلیف کرده‌ایم در میدان می‌مانیم اما اگر مرجعیت گفتند که فلانی تو برو کنار، می رویم کنار.

ولایتی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه شما اساس کار ائتلاف را نظرسنجی‌ها قرار داده‌اید، مبنای دیگرتان چیست؟ گفت: یکی از مبناها نظرسنجی است.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه نزدیک به یک ماه و نیم تا انتخابات داریم، آنها که دلسوزانه تصمیم می‌گیرند، به هر تصمیم مشترکی که رسیدند، حتماً ما قبول داریم اما الآن چون نمی‌دانیم، پیش‌بینی هم نمی‌توانیم بکنیم.

عضو ائتلاف پیشرفت در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا این نظرسنجی‌ها معتبرند یا خیر؟، اظهار داشت: خیر! خیلی از این نظرسنجی‌ها معتبر نیست و باید یک جایی که علمی و بی‌طرف باشد و اهل نظرسازی نیز نباشد مشخص کند.

ولایتی در عین حال تصریح کرد: قطعاً نظر خواص از جمله مراجع سیاسی و علما و دیدگاه‌های مستقیم و غیرمستقیم علمایی که مورد رجوع مردم‌اند، در این تصمیم‌گیری‌ها تأثیر خواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها