امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31861
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 81
سید شریف حسینی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: میهمانانی از 60 ...

سید شریف حسینی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: میهمانانی از 60 کشور جهان امروز در مراسم تحلیف حضور دارند و ساعت 15 و 30 دقیقه امروز حضور میهمانان را در مجلس خواهیم داشت و مراسم تحلیف در ساعت 16 آغاز می‌شود.

وی افزود: همه امکانات برای برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم تحلیف آماده است و مراسم تحلیف این دوره با توجه به حضور متعدد میهمانان خارجی متمایز از مراسم‌های دوره‌های گذشته است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس اظهار داشت: طبق قانون، رئیس مجلس و رئیس جمهور در مراسم امروز سخنرانی خواهند داشت و رئیس‌جمهور در این مراسم و در کنار رئیس قوه قضائیه سوگند یاد می‌کند.

حسینی ادامه داد: اینکه رئیس‌جمهور در مراسم امروز لیست اعضای کابینه خود را به مجلس تحویل دهد قطعی نیست و به خود رئیس‌جمهور بستگی دارد و طبق قانون رئیس‌جمهور می‌تواند تا دو هفته پس از برگزاری مراسم تحلیف اسامی اعضای کابینه خود را به مجلس تحویل دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها