امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3187
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۰
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی پورمحمدی که عصر امروز (پنجشنبه) در همایش بزرگ حماسه‌سازان در برج ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی پورمحمدی که عصر امروز (پنجشنبه) در همایش بزرگ حماسه‌سازان در برج میلاد سخن می‌گفت، اظهار داشت: کشور را باید آنچنان که می ‌خواهیم بسازیم و توان بالایی نیز در این عرصه داریم.

وی تأکید کرد: باید خواستن و توانستن در کنار هم قرار گیرد تا بتوان آینده‌ای متعالی که در طراز ملت ایران است، رقم بخورد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه تحقق آینده روشن یک بزرگراه بیشتر ندارد که آن بزرگراه از مسیر رأی ملت می‌گذرد، افزود: رهبر معظم انقلاب به عنوان خلف شایسته حضرت امام راحل (ره)، همواره بر رأی ملت تاکید داشته‌اند.

پورمحمدی افزود: رهبری در ابتدای امسال در مشهد مقدس فرمودند که بنده هم یک رأی بیشتر ندارم و کسی هم نمی‌داند و کسی هم نیاید از قول من چیزی نقل کند که این پیام رهبری ادامه پیام امام (ره)‌ بود.

وی موقعیت و جایگاه بالای ایران در جهان را دلیل پراهمیت بودن انتخابات ایران برشمرد و خاطرنشان کرد: امسال ما نیاز به حماسه سیاسی داریم؛ چرا که دشمنان به ما فشار می‌آورند تا اراده ملت ما را بشکنند و با تحریم‌ها و تهدیدها ما را تسلیم کنند.

عضو ائتلاف اصولگرایان از اختلافات و بگومگوها بین مسئولان سیاسی کشور ابراز نگرانی کرد و گفت: متأسفانه در کشور اختلافات و گفت‌وگوهای آزاردهنده اتفاق افتاده و دشمن می‌خواهد از این موقعیت استفاده کند تا روان مردم را بیازارد.

وی افزود: دشمن همچنین به‌دنبال دو هدف شکست وحدت ملی و خُرد کردن اراده ملی است تا از این مسیر به ما ضربه بزند اما قطعاً مردم با تحقق حماسه سیاسی و حضور منسجم و متحدانه در صحنه انتخابات، پیام روشنی به دوستان ما برای قوت قلب و به دشمنان ما برای دست کشیدن از توطئه، می‌دهند.

این کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دانش هسته‌ای نماد علمی کشور است، تاکید کرد: دغدغه و نگرانی آمریکا از اینکه ایران به‌دنبال بمب هسته‌ای است، بهانه است بلکه آنان از توان و پیشرفت‌های ما می‌ترسند

وی تصریح کرد: دانش هسته‌ای نمادی از فناوری علمی و تخصص جوانان ماست و اگر امروز دشمنان در برابر فناوری هسته‌ای ما کوتاه می‌آیند، چاره‌ای ندارند.
ادامه دارد...
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار