امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31879
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، «کمال شاتیلا»‌ رئیس حزب کنگره مردمی لبنان اعلام کرد که باید از مقاومت در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، «کمال شاتیلا»‌ رئیس حزب کنگره مردمی لبنان اعلام کرد که باید از مقاومت در مسیر مقابله با رژیم صهیونیستی دفاع کرد.

این فعال سیاسی لبنانی تاکید کرد که تحت حمایت آمریکا بودن منجر به آزادی مزارع شبعا و کفرشوبا از دست رژیم صهیونیستی نخواهد شد.

این اظهارات در شرایطی مطرح شده که در روزهای اخیر برخی از چهره‌های سیاسی لبنانی از جمله میشل سلیمان رئیس جمهور این کشور و سعد الحریری نخست وزیر اسبق اظهاراتی را علیه مقاومت اسلامی این کشور مطرح کرده‌اند و خواستار خلع سلاح حزب الله شدند.

از سوی دیگر حسین الحاج وزیر کشاورزی دولت پیش‌برد امور لبنان تاکید کرده که مشکلات کشور همگی با گفت‌وگو قابل حل‌وفصل هستند.

میشل عون رئیس حزب تغییر و اصلاح لبنان نیز ضمن محکوم کردن دخالت‌های خارجی در لبنان گفت: برخی کشورها به دنبال ویران کردن لبنان هستند و این هدف جز با هماهنگی با برخی از طرف‌ها در داخل کشور امکان پذیر نیست.

عون با اشاره به اظهارات اخیر میشل سلیمان علیه مقاومت لبنان، افزود: زمانی که حرکت مقاومت متوقف شود در واقع مانعی در مقابل پیشرفت لبنان ایجاد خواهد شد.

همچنین حزب الله مراسم افطاری برای آوارگان سوری اردوگاه شاهد برگزار کرد که در این افطاری «یلال فرحات» از نمایندگان پارلمان لبنان از کمیته وفاداری به مقاومت در این مراسم سخنرانی کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها