امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۱۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31893
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «پانته‌آ بهرام» با تاکید بر اینکه بازینامه های ایرانی باید سرشار از هیجان باشد افزود: بازیهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «پانته‌آ بهرام» با تاکید بر اینکه بازینامه های ایرانی باید سرشار از هیجان باشد افزود: بازیهای رایانه‌ای باید به اندازه ای هیجان داشته باشد تا مخاطب را ساعتها با خود همراه کند.

وی ادامه داد: تعامل سینماگران و فیلمسازان و بکارگیری ایده‌های صاحب نظران صنعت گیم می تواند خروجی مثبتی به همراه داشته باشد.

بازیگر فیلم سینمایی «من مادر هستم»با تاکید بر اینکه دنیای انیمیشن باید سرشار از تنوع باشد توضیح داد: بازیهای رایانه ای و انیمیشن های بومی همانند تولیدات غربی متنوع باشد تا بتواند در مدت زمان اندک مخاطبان را جذب کند.

بهرام یادآور شد: تنها سریالها و فیلم هایی که حاوی هیجان و پیچیدگی است، می تواند به بازی رایانه ای تبدیل شوند.

به عقیده این بازیگر سینما و تئاتر، ‌استفاده از ایده ها و نقطه نظرات مخاطبان بازیهای رایانه ای و شناخت نیازهای جامعه هدف می تواند در تولید بازیهای باکیفیت ثمر بخش باشد.

بهرام عرضه مناسب و تبلیغ هدفمند تولیدات داخلی را ضروری دانست و از نمایشگاه گیم به عنوان فرصتی ایده آل در این مسیر یاد کرد.

سومین نمایشگاه و جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران از 22 تا 26 مرداد ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار