امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31899
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فروش این فیلم کمدی و ماجراجویانه پس از 28 روز نمایش عمومی در سه هزار و صد سالن سینمای این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فروش این فیلم کمدی و ماجراجویانه پس از 28 روز نمایش عمومی در سه هزار و صد سالن سینمای این منطقه به 317 میلیون دلار رسیده است.

براساس همین رقم بالای فروش است که تحلیل‌گران اقتصادی سینما پیش‌بینی می‌کنند«من نفرت‌انگیز 2»تا هفته آینده به رقم فروش 350 میلیون دلار دست پیدا خواهد کرد.

«من نفرت انگیز 2» با یک افتتاحیه 84 میلیون دلاری نمایش عمومی خود را آغاز کرد و فروش روز چهارم ژولای آن باعث شد تا در 4 روز اول نمایش خود یک فروش 143 میلیون دلاری را تجربه کند.

تهیه‌کنندگان این کمدی اکشن خانوادگی و ماجراجویانه می گویند انتظار چنین استقبال بالایی را از سوی تماشاگران قسمت دوم آن نداشتند.

این در حالی است که تحلیل‌گران اقتصادی سینما از این انیمیشن کامپیوتری در کنار «دانشگاه لولوها» به عنوان اصلی‌ترین محصولاتی کارتونی فصل تابستان امسال سینما اسم برده‌اند.

«من نفرت انگیز 2»را پی‌یر کافین و کریس رناد کارگردانی کرده‌اند و استیو کارل، کریستین ویگ و بنجامین برات به عنوان صدا پیشه با آن همکاری دارند.

به نوشته سایت اینترنتی باکس آفیس، این انیمیشن کامپیوتری با هزینه تولید 76 میلیون دلاری تهیه شده و کاراکترهای اصلی قسمت اول، شخصیت‌های اصلی دومین قسمت آن هم هستند.

گورو کاراکتر اصلی قصه (که در قسمت اول آدم بد ذاتی بودت که تحت تاثیر سه بچه کودک و شیطان قصه، تبدیل به یک آدم خوب می‌شود) در قسمت دوم به مبارزه علیه آدم های بدی می‌رود که قصد آزار کودکان را دارند. سه دوست شیطان و کوچولوی او هم در این مبارزه در کنار وی قرار دارند.

موفقیت بالای مالی «من نفرت انگیر 2»در حالی نصیب آن می‌شود که «دانشگاه لولوها» طی پنج هفته نمایش عمومی در آمریکای شمالی 255 میلیون دلار فروش کرده است.

قسمت اول «من نفرت انگیز» در سال 2010 به روی پرده سینماها رفت. این فیلم با هزینه تولید 69 میلیون دلاری خود در آمریکای شمالی 252 میلیون دلار فروش کرد.

این رقم بالای فروش هم باعث تعجب تحلیل‌گران اقتصادی سینما شد و هم تهیه کنندگانش را در کمپانی فیلم سازی یونیور سال به حیرت انداخت.

موفقیت بالای مالی و انتقادی این انیمیشن کمدی و خانوادگی باعث شد تا سازندگانش بلافاصله خبر تولید قسمت دوم آن را اعلام کنند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها