امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31918
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 64
مجتبی ثابتی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون وضعیت ...

مجتبی ثابتی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون وضعیت دانشگاه‌ها در هشت سال گذشته، گفت:‌ جمهوری اسلامی در هشت سال گذشته شاهد پیشرفت‌های علمی شگرفی بود و توانست با جهش بلندی سطح علمی کشور را بالا ببرد.

وی افزود: جمهوری اسلامی در هشت سال گذشته توانست یک غنیمت علمی به دست بیاورد که وزیر علوم آینده نیز باید از این غنیمت به بهترین نحو استفاده کند.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با اشاره به علل پیشرفت‌های علمی کشور، اظهار داشت: علت پیشرفت‌های علمی کشور این بود که وزیر علوم صبغه جناحی و حزبی نداشت و به ملاحظات سیاسی بها نمی‌داد البته در حفظ اصول پایدار بود.

ثابتی ادامه داد: البته انتقادات جدی نیز به وزیر علوم گذشته نیز وجود دارد که با برطرف کردن این نقایص در دولت آینده ما می‌توانیم شاهد پیشرفت سریع‌تر علمی کشور باشیم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس خاطرنشان کرد: آفتی که ممکن است دامنگیر دستگاه‌های علمی کشور شود سیاسی کاری است و در وزارتخانه علوم نیز کوچکترین نگاه سیاسی و سیاست‌زده بیشترین صدمات و لطمات را وارد خواهد کرد.

وی در پایان پیرامون وزیر پیشنهادی علوم گفت: وزیر پیشنهادی گرچه از لحاظ علمی جایگاه خوبی دارد اما سبقه سیاسی و حزبی وی بسیار پررنگ است و انتظار ما از روحانی این بود که وزیری انتخاب کند که مانع پیشرفت علمی نشود و روند رو به رشد دانشگاه‌ها را در تمامی حوزه‌ها متوقف نکند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها