امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31926
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت السلام حسن روحانی رییس‌جمهور صبح امروز (یکشنبه) ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت السلام حسن روحانی رییس‌جمهور صبح امروز (یکشنبه) در دیدار معاون نخست‌وزیر اوکراین با بیان اینکه در زمینه توسعه اقتصادی خیلی نباید به فشار کشورهای دیگر توجه کنیم، تاکید کرد: همواره راه های مختلفی برای ادامه روابط و توسعه مناسبات وجود دارد.

روحانی با تاکید بر اینکه اراده دولت جدیدایران توسعه روابط با اوکراین خواهد بود اظهار امیدواری کرد رییس جمهور اوکراین در یک فرصت مناسب از ایران دیدار کرده و این دیدار سرفصل نوینی برای توسعه هر چه بیشتر ر روابط دوجانبه باشد.

معاون نخست وزیر اوکراین نیز در این دیدار با بیان اینکه اوکراین برای روابط دوستانه با جمهوری اسلامی ایران اهمیت بسزایی قایل است ، گفت: جمهوری اوکراین از بسط و تعمیق هر چه بیشتر روابط خود با ایران بویژه در عرصه های فرهنگی استقبال می کند.

معاون نخست وزیر اوکراین برای شرکت در مراسم تحلیف دکتر روحانی عصر امروز در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود ، به ایران سفر کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها