امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31936
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سید صباح الدین متقی با بیان این مطلب اظهار داشت : همه اراضی واقع در حریم اعم از عرصه و اعیان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سید صباح الدین متقی با بیان این مطلب اظهار داشت : همه اراضی واقع در حریم اعم از عرصه و اعیان آن ممیزی شدند و این در فضای جی آی اس نیز ثبت می‌شود.

وی با اشاره به مزایای این طرح افزود : با این اقدام شناسایی املاک واقع در حریم برای مالکان آن به سهولت قابل پیگیری است و افراد می‌توانند برای استعلام ملک خود در سامانه حریم با اعلام شماره پلاک مشخصات مربوطه را دریافت کنند.

متقی این اقدام را گامی بسیار مهم دانست و خاطر نشان کرد : در این راستا بانک اطلاعاتی حریم تشکیل شده است و همه اطلاعات مربوط به حریم در فضای جی آی اس قرار گرفته که همه آن طبقه بندی شده و قابل بهره برداری است.

وی در ادامه با تاکید بر این که تغییر رویکرد که حریم نه تنها تهدید نیست بلکه فرصت است، گفت : در این زمینه اقدامات زیادی در مناطق مختلف انجام شده است که از جمله آن درمنطقه 4 و پارک تلو است و در نهایت این اقدامات می‌تواند نقش مهمی ارتقای سلامت روح و روان شهروندان داشته باشد.

به گفته مدیر کل حریم شهرداری تهران،  سال 91 بیش از دو میلیون متر مربع زمین تصرف شده از فضای حریم آزاد سازی شد و همچنین بیش از 5 هکتار اراضی نیز از تصرف افراد بخش خصوصی آزاد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها