امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۰۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31940
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد، محمود رضا فیاض ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد، محمود رضا فیاض مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره بیمارستان افزود: با تلاش و مساعدت هیئت مدیره بیمارستان دستگاه‌های پیشرفته برای جراحی شبکیه چشم خریداری شد به گونه‌ای که بیمارستان این قابلیت را دارد هر هفته تعدادی عمل جراحی در این خصوص انجام دهد.

وی هزینه آزاد جراحی شبکیه چشم را حدود 3.5 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: این در حالی است که بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی می توانند بصورت رایگان از این خدمت بهره مند شوند.

فیاض جراحی به روش بدون بخیه را از ویژگی های دستگاه جدید خریداری شده دانست و اظهار داشت: متخصصین جراحی شبکیه در بیمارستان میلاد قابلیت و توان انجام حداقل 15 مورد عمل جراحی را دارند.

وی جراحی شبکیه چشم را عمل پیچیده ای دانست که لازمه اش وجود دستگاههای پیشرفته است و گفت: این عمل وقت زیادی می گیرد و بسته به نوع عمل بین یک تا 5 ساعت زمان برای انجام آن لازم است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار