امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31955
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 48
«علی اکبر حنیفی» قاری و داور بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

«علی اکبر حنیفی» قاری و داور بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه قرآن موجب وحدت بیشتر مسلمانان جهان می‌شود، گفت: نمایشگاه بین‌المللی قرآن فرصتی است برای عرضه محصولات فرهنگی و قرآنی مسلمانان جهان که هر ساله در جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تمامی فعالان قرآنی جهان می‌توانند با حضور در این نمایشگاه فعالیت‌های قرآنی خود را در معرض نمایش بگذارند، خاطرنشان کرد: نمایشگاه قرآن در ماه میهمانی خدا با ایجاد فضایی دوستانه در میان مسلمانان انگیزه نخبگان قرآنی را در ترویج و نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی تقویت می‌کند.

حنیفی با اشاره به اینکه برای قرآنی شدن جامعه که یکی از مطالبات مقام معظم رهبری است باید مضامین قرآنی را در قالب‌های مختلفی به مردم ارائه کرد، خاطرنشان کرد: نمایشگاه قرآن راهی برای ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه و عرضه محصولات متنوع قرآنی برای آشنایی بیشتر مردم با دین اسلام است.

این داور بین‌المللی قرآن کریم با بیان اینکه سبک زندگی قرآنی در گروی عمل به آموزه‌های قرآنی است، افزود: اگر مردم با قرآن مأنوس و با مضامین آن آشنا شوند و آموزه‌های قرآنی را در زندگی خود پیاده کنند به طور حتم جامعه‌ای قرآنی با سبک زندگی اسلامی خواهیم داشت چرا که در قرآن مسیر سعادت و شقاوت مشخص شده است بنابراین با برگزیدن مسیر هدایت الهی می‌توان در رسیدن به جهانی سراسر قرآنی گام برداشت.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها