امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31958
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 75
«مهدی چمران» رئیس شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه سبک ...

«مهدی چمران» رئیس شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه سبک زندگی قرآنی برگرفته از اخلاق و فنون اسلامی است که متأسفانه هم‌اکنون با این نوع سبک زندگی فاصله داریم، گفت: سبک زندگی قرآنی و حاکمیت معنوی قرآن را نمی‌توان از هم جدا کرد به طوری که حکومت و تمدن اسلامی در زندگی فردی و اجتماعی بشر منجر به ترویج سبک زندگی قرآنی و اسلامی می‌شود.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مبانی الهی و احادیث ائمه اطهار(ع) حاکمیت اسلامی را پربار می‌کند، ادامه داد: حاکمیت اسلامی بدون قرآن و اهل‌بیت(ع) عملی نمی‌شود بنابراین برای داشتن حکومت اسلامی باید احکام الهی را همراه با توجه به قرآن و اهل‌بیت(ع) در جامعه پیاده کرد.

چمران با بیان اینکه اگر حکومتی مبانی الهی را به کار گرفته و در جهت رضایت الهی گام بردارد موفق‌تر خواهد بود، تصریح کرد: اهمیت دادن به سبک زندگی قرآنی و ترویج معارف قرآنی نقش به سزایی در شکل‌گیری حکومت الهی دارد بنابراین جامعه باید خود را برای تغییر در سبک زندگی آماده کند.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه نمایشگاه قرآن نقطه اتصال مسلمانان و تجلی‌گاه وحدت است، خاطرنشان کرد: نمایشگاه قرآن جایگاه ویژه‌ای در تبیین آموزه‌های قرآنی و سبک زندگی اسلامی دارد به همین جهت باید با تولید و عرضه آثار فاخر قرآنی مردم را به سوی توجه بیشتر به آیات کلام الله مجید جذب کرد.
انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها