امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31962
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت سرمایه گزاری آتیه دماوند(سهامی عام) اصالتاً و وکالتاً در نظردارد ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت سرمایه گزاری آتیه دماوند(سهامی عام) اصالتاً و وکالتاً در نظردارد سهام و دارائی‌های خود را بصورت یک جا و با شرایط پرداخت نقد و یا نقد و اقساط از طریق مزایده عمومی و با مشخصات و ضوابط مندرج در شرایط و اوراق مزایده واگذار کند.

از این رو روز گذشته در جراید و در سایت این شرکت فراخوان و شرایط گنجانده شده است.
 


الف: سهام:

تعداد406/466/307 سهم معادل 97/8 درصد سهام شرکت گروه صنایع کاغذ پارس(سهامی عام) به شماره ثبت 9 اداره ثبت شرکت‌های شهرستان شوش به شرح مشخصات ذیل است؛

1- موضوع فعالیت شرکت: تأسیس و اداره کارخانجات، تهیه، توزیع انواع کاغذ، محصولات ساخته شده از کاغذ، مقوا و هرگونه محصولات دیگر و ...
 
تاریخ تأسیس: سال 1346
نشانی دفتر مرکزی: تهران- خیابان شهید بهشتی- خیابان احمدقصیر (بخارست)- خیابان دوم (خیابان پژوهشگاه)- پلاک 26

نشانی محل کارخانه : استان خوزستان- شهرستان شوش- هفت تپه
 
2- قیمت پایه سهام و شرایط فروش اقساطی:
1-2- قیمت پایه هر سهم 14 ریال است و بالاترین قیمت پیشنهادی کل سهام عرضه شده به عنوان بهای نقدی معامله، مبنای ثمن معامله قرار می‌گیرد.

2-2- باقیمانده سهـام شرکـت 2/2 درصد است و سهامداران عمـده باقیمانده، شامل شرکـت سرمایه گزاری مـلی ایران و شرکـت سرمایه گذاری بانک ملی است.
 
د: سایر شرایط:
1- سپرده شرکت در مزایده مبلغ 100/000/000/000 ریال (ده میلیارد تومان) خواهد بود که می‌بایست به موجب یک فقره چک تضمین شده بانکی در وجه شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند، صادر و تحویل گردد.

2- کلیه اشخاص حقیقی و یا حقوقی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ملاحظه صورت‌های مالی (درمورد شرکت کاغذپارس) و دریافت فرم‌ها و شرایط شرکت درمزایده و اخذ معرفی نامه جهت بازدید کارخانه، اموال و دارائی‌ها همه روزه از تاریخ 1392/05/15 لغایت 1392/05/25 (حتی ایام تعطیل) از ساعت 9 صبح الی 16 به نشانی : خیابان احمد قصیر- خ ششم – پلاک 16 طبقه سوم شمالی و یا به سایت شرکت به نشانی www.adicir.org مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن 88517709 تماس حاصل فرمایند.

3- متقاضیان می‌بایست پیشنهادهای خود را جهت شرکت در مزایده حداکثر تا تاریخ 28/05/1392 در پاکت سربسته با امضاء و مهر به نشانی فوق تسلیم و رسید دریافت نمایند.
 1- بازدید از کارخانه، اموال و دارائی‌ها الزامی است و شرکت در مزایده به منزله ملاحظه و تأئید صورت‌های مالی و گزارشات کارشناسی و بازدید از محل کارخانه و اطلاع از کیفیت و کمیت اموال و دارائی‌ها و همچنین اطلاع کامل از میزان دیون و مطالبات شرکت بوده و هرگونه ادعای بعدی از متقاضی قابــــل پذیرش نیست.

2- پس از اتمام دوره مزایده و اعلام برنده برای هر کدام از موارد مزایده (1- سهام 2- اموال غیر منقول 3- اموال منقول) قرارداد واگذاری، جداگانه تنظیم و منعقد می‌شود.

3- فروش کلیه سهام موضوع بند الف بصورت نقدی و در مورد اموال و دارائی های مندرج در جداول ب و ج بصورت 30 درصد نقد و مابقی ثمن معامله 5 ساله و حداکثر در 20 قسط مساوی با فواصل 3 ماهه از تاریخ انجام معامله وصول می‌شود.

4- اولویت با متقاضیان خرید نقدی می‌باشد در مورد اموال و دارائی‌ها مندرج در بندهای ب و ج فوق نسبت به قیمت پیشنهادی (درصورتی که از قیمت پایه کمتر نباشد) برای متقاضیان خرید نقدی تا پنج (5) درصد تخفیف اعمال خواهد شد.
5- نرخ کارمزد فروش اقساطی 15 درصد است.

6-   صرف شرکت در مزایده حقی را برای متقاضی ایجاد نمی نماید و شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند در رد یا قبول هریک از پیشنهادها مختار خواهد بود.

10- پاکت‌های حاوی پیشنهادها رأس ساعت 10 روز چهارشنبه مورخ 1392/05/30 در محل شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند گشوده خواهد شد و حضور پیشنهاد دهندگان و یا نمایندگان آنان در جلسه مذکور آزاد است.

11- پیشنهادات کمتر از قیمت پایه، مخدوش، مبهم یا مشروط مورد پذیرش نیست.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها