امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31965
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمد شریف ملک زاده امروز در حاشیه رونمایی از منشور مدیریت علوی در جمع خبرنگاران حضور یافت و در پاسخ به پرسش فارس مبنی بر ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمد شریف ملک زاده امروز در حاشیه رونمایی از منشور مدیریت علوی در جمع خبرنگاران حضور یافت و در پاسخ به پرسش فارس مبنی بر اینکه با توجه به پایان دولت دهم در دولت جدید در چه جایگاهی قرار می گیرید؟ اظهار داشت:  فعلاً در خدمت شما در میراث فرهنگی هستم و هر تصمیمی آقای روحانی بگیرد در خدمتشان هستیم.

وی در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار فارس درباره اینکه آیا در دانشگاه ایرانیان مشغول به فعالیت خواهد شد نیز گفت: فعلاً کسی با من صحبتی در این باره نکرده است.

ملک زاده ادامه داد: بنده رشته‌ام مدیریت است و ۱۰ سال است که هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی هستم.

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری درباره اعتراض کارکنان این سازمان نسبت به نحوه برگزاری آزمون استخدامی نیز تصریح کرد: در این آزمون کسانی که دارای سوابقی بودند و قراردادی بودند شرکت کردند و ۱۰۰ درصد معاونان، افراد را بر اساس اصولی معرفی کرده اند و بر اساس مجوزی انجام شده که از سوی دولت به ما اعلام شده است.

ملک زاده در پاسخ به اینکه آیا این صحت دارد که ۲۰ نفر از افراد استخدامی مربوط به شهر زابل هستند؟ گفت: بله، چون اداره کل این منطقه نوپا است و برای اداره کل سیستان ما باید جذب نیرو انجام می دادیم.

وی درباره اینکه افراد نزدیک به دولت جدید اعلام کرده اند که مصوباتی که بعد از ۲۴ خرداد بوده و بار مالی داشته باشد اجرایی نمی‌شود، گفت: این استخدام‌ها کاملاً قانونی و مستند بوده و بار مالی هم ندارد.

ملک زاده در خصوص اینکه کار بر زمین مانده ای داشته با توجه به اینکه دولت دهم به پایان رسیده است، گفت: نصب دوربین‌ها در تمام محوطه‌های تاریخی از کارهایی است که نتوانستیم کاملاً انجام دهیم.

انتهای پیام/
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها