امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 31998
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمد شریف ملک زاده امروز در مراسم رونمایی از منشور مدیریت علوی و آیین انتصاب دولتمردان بر پایه فرمان حضرت امیرالمومنین ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمد شریف ملک زاده امروز در مراسم رونمایی از منشور مدیریت علوی و آیین انتصاب دولتمردان بر پایه فرمان حضرت امیرالمومنین به مالک اشتر و رونمایی از منشور ملی بصیرت در آیینه بیانات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در محل ارگ آزادی تهران اظهار داشت: متأسفانه در نظام جمهوری اسلامی ایران خیلی از کلام‌ها تبدیل به نقشه راه نمی‌شود اگر هم می شود آیین‌نامه‌های آنها را نشان نداده است.

وی افزود: یکی از مسائل اساسی بحث بصیرت است فرمایشات گوهربار را که رهبر معظم فرموده‌اند در بحث بصیرت، کاملاً نقشه راه است برای تمام دولتمردانی که می‌خواهند در هر لباسی به این مملکت خدمت کنند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تصریح کرد: در فتنه 88 قلب امام، مقام معظم رهبری و مردم به خاطر ندانم‌کاری و عدم موضع‌گیری بعضی افراد، شکسته شد. کسانی که در خواب خاموشی هستند فکر می کنند که تاریخ، عدم موضع‌گیری آنها را فراموش می‌کند اما تاریخ نمی‌تواند فراموش کند.

وی ادامه داد: کارنامه خیلی‌ها در فتنه مشخص است و قابل پاک شدن و حذف کردن نیست.

ملک‌زاده افزود: ما در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در مجموعه سعدآباد نیز موزه‌ای را تحت عنوان «بصیرت» راه اندازی کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه ما با بحث اسلام و ولایت فقیه رشد و زندگی می‌کنیم، اظهار داشت: در همین راستا منشور ملی بصیرت را تدوین کردیم و پیشنهاد می‌دهم که پژوهشکده بصیرت نیز راه‌اندازی شود.

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری همزمانی رونمایی از این دو منشور با روز مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید را میمون و مبارک دانست و گفت: منشور مدیریت علوی امروز همراه با نامه‌ای به دولت آقای روحانی تقدیم می‌شود.

ملک‌زاده از دفتر آیت‌الله هاشمی شاهرودی به خاطر همکاری در تهیه منشور مدیریت علوی نیز قدردانی کرد.

آتوسا مومنی، معاون میراث فرهنگی کشور نیز در این مراسم گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در سفارش به بصیرت در امر مدیریت ما را بر آن داشت که ثبت منشور مدیریت علوی را در اوضاع و احوال کنونی کشور منطقه و جهان با مجموعه‌ای دیگر از آموزه‌های مورد قبول نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه مدیریت همراه سازیم.

وی درباره تدوین منشور مدیریت علوی و آیین انتصاب دولتمردان بر پایه فرمان حضرت امیرالمومنین به مالک اشتر نیز گفت: این منشور در قالب کتابچه‌ای نفیس تنظیم شده و قرار است به مدیران مملکتی هنگام انتصاب اعطا شود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها