امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 5
۰۹:۴۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 320
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 292
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، سوال احمد امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس در جلسه امروز پارلمان از مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، سوال احمد امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس در جلسه امروز پارلمان از مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این سوال درباره دلایلبه گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، سوال احمد امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس در جلسه امروز پارلمان از مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این سوال درباره دلایل افزایش قیمت خودروهای تولید داخلی بود که امیر آبادی پس از ارائه توضیحات وزیر صنعت گفت: بنده از وزیر اقتصاد درباره دانه درشت‌های بانکی و معوقات بانکی سوال کردم و کارت زرد هم به حسینی داده شد اما متاسفانه معوقات بانکی بالا رفت، می‌ترسم به وزیر صنعت هم کارت زرد داده شود و قمیت خودروها مجددا افزایش یابد، با وجود اینکه از توضیحات وزیر قانع نشدند، ولی درخواست رای گیری هم ندارم.

محمدرضا باهنر نائب رئیس دوم مجلس نیز در پاسخ به امیرآبادی گفت: اینکه می‌گویید درخواست رای گیری ندارید به معنای آن است که از پاسخ‌های وزیر صنعت قانع شدید و از نظر حقوقی مفهوم دیگری نمی‌تواند داشته باشد.

مشروح سخنان وزیر صنعت و نماینده قم متعاقبا منتشر می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها