امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۵:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32000
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 65
مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: جشنواره فصلی مطبوعاتی استانی در ابتدای هفته آتی در استان‌های کردستان، مرکزی، قزوین و البرز ...

مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: جشنواره فصلی مطبوعاتی استانی در ابتدای هفته آتی در استان‌های کردستان، مرکزی، قزوین و البرز برگزار می‌شود به طوری‌که هم‌اکنون داوری‌ آثار این مناطق آغاز شده است و تا پایان هفته جاری نتایج نهایی داوری‌ها اعلام می‌شود.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران ایران افزود: به دنبال اعلام نتایج داوری‌ها، اولین جشنواره فصلی استانی در استان‌های مزبور آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه داوری‌ها در دو مرحله انجام می‌شود، ابراز داشت:‌ اولین داوری مربوط به مرحله مقدماتی است که در 6 بخش خلاصه می‌شود؛ که داوران از هر بخش 10 اثر را معرفی می‌کنند.

امرایی گفت: 60 اثر انتخاب شده در مرحله نخست برای داوری به تهران ارجاع داده می‌شود و داورانی که در تهران هستند از هر بخش سه اثر را انتخاب و رتبه‌بندی می‌کنند.

وی هدف از پرداختن به چنین مسئله‌ای را تقویت نشریات و رسانه‌های محلی عنوان کرد و بیان داشت: رسانه‌های محلی شامل روزنامه‌، هفته‌نامه‌، سایت‌های رسمی دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌شود.

وی ادامه داد: هم‌اکنون نیز به برخی از استان‌های کشور ابلاغ شده تا در جهت انتشار نخستین کتاب مجموعه مقالات تخصصی حوزه مطبوعات گام بردارند.

امرایی یادآور شد: تحقق این امر موجب تقویت بنیه نویسندگان بومی هر استان می‌شود، البته در این راستا سرای روزنامه‌نگاران آمادگی انتشار کتاب‌های این حوزه را خواهد داشت.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران بیان داشت: برای انتشار کتاب مجموعه مقالات اساتید دانشگاه خبر سوره، مذاکره‌ای با دانشگاه سوره انجام شده است.

انتهای پیام/‌
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها