امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32006
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه کویتی الرای در گزارشی به بررسی سیاست خارجی دولت جدید در ایران پرداخت و تاکید کرد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه کویتی الرای در گزارشی به بررسی سیاست خارجی دولت جدید در ایران پرداخت و تاکید کرد که سیاست تهران در قبال مقاومت و متحدان این کشور در منطقه تغییر نخواهد کرد.

این مطلب با اشاره به اینکه کارشناسان تغییر اساسی در سیاست های ایران در دوره حسن روحانی رئیس جمهور جدید ایران را بعید می‌دانند، افزود: درحالی که برخی مدعی فصلی نو در روابط تهران با غرب هستند، مقامات ایرانی وقوع چنین تغییر را رد می‌کنند.

الرای با اشاره به گفت‌وگوی احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان با این روزنامه؛ از قول وی نقل کرد که سیاست خارجی ایران در دوره حسن روحانی تغییر نمی‌کند چراکه سیاست خارجی در اختیار رهبر انقلاب اسلامی است.

این روزنامه با اشاره به اینکه انتخاب محمد جواد ظریف نماینده سابق ایران در سازمان ملل به عنوان وزیر امور خارجه می تواند پیامی مثبت برای کاخ سفید باشد، تصریح می‌کند که تحریم‌های جدید کنگره در واقع تلاش‌ها برای بهبود روابط را دشوارتر کرده است.

این روزنامه تاکید می‌کند که موضع ایران در قبال فلسطین، لبنان و سوریه نیز تغییری نخواهد کرد و موضع ایران در حمایت از مقاومت همچنان ادامه خواهد یافت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها