امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32015
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، طی حکمی از سوی جلیل دارا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، طی حکمی از سوی جلیل دارا مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، سیاوش قائدی به عنوان دبیر هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب شد.

سیاوش قائدی دارای مدرک کارشناسی بازیگری و رتبه یک کارشناسی ارشد کارگردانی نمایش از دانشگاه تربیت مدرس است. از جمله فعالیت هنری وی کارگردانی نمایش‌های مده، ادیپ شهریار، مسیحا، آرزوی مرگ، قلاده برای سگ مرده و کردار ما تلخ اما حقیقی، همچنین بازیگری نمایش‌های اتللو، سه خواهر، از ماست که بر ماست و زائر است، او همچنین در زمینه نویسندگی، پژوهش و نقد تئاتر فعالیت دارد.

قاعدی در چندین دوره جشنواره بین‌المللی دانشجویی مسئولیت بخش‌های پایان نامه‌های برگزیده، عکس تئاتر و برگزاری گارگاه‌های آموزشی را بر عهده داشته است و سابقه همکاری در چندین جشنواره همایش و یادواره نیز در سابقه خود دارد.

به گفته کمال زارعی دبیرِ خانه تئاتر دانشگاهی، هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری سیاوش قائدی به زودی بعد از طی مراحل اداری رسما کار خود را آغاز خواهد نمود.

هفدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی با شرکت گروه‌های دانشجویی سراسر کشور و میهمانان بین‌المللی در اردیبهشت 1393 در تهران برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها