امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32031
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 59
امیرمحمد مسجدی دبیر سیاسی اتحادیه اول تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

امیرمحمد مسجدی دبیر سیاسی اتحادیه اول تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون ویژگی‌های وزیر علوم دولت آینده گفت: ما در حال حاضر در برهه‌ای از تاریخ قرار گرفته‌ایم که وزیر علوم آینده باید از جناح‌بندی و جناحی‌گری به دور و شخصیتی معتدل داشته باشد.

وی افزود: در گذشته وزارت علوم به دست افراطیون بود که تمام مسائل را حتی مسائل علمی را سیاسی کردند و من معتقدم وزیر علوم آینده اگر سابقه سیاسی‌کاری داشته باشد روند پیشرفت دانشگاه ادامه نخواهد یافت.

مسجدی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: وزیر علوم آینده باید برای اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها تلاش کند و فضای آزاد سیاسی را به وجود آورد.

دبیر سیاسی اتحادیه اول دانشگاه آزاد با اشاره به پیشرفت‌های علمی کشور در هشت سال گذشته، خاطرنشان کرد: پیشرفت‌های علمی هشت سال گذشته ما نیز بدین خاطر بود که فضای دانشگاه از افراط و تفریط دور شد. اگر موضع‌گیری سیاسی در وزارت علوم و شخص وزیر علوم دیده شود قطعا ضربه سختی به دانشگاه‌های ما و وضعیت علمی ما خواهد زد.

به گفته وی، باید سبقه وزیر علوم جدید بررسی شود تا وی سیاسی‌کار نباشد و نسبت به فتنه موضع‌گیری شفاف داشته باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها