امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32034
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 125
سجاد مصطفی‌پور مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار ...

سجاد مصطفی‌پور مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: با توجه به رشد علمی مناسب در چند سال اخیر، تداوم این پیشرفت مسلما با حضور افراد متعهد و علمی می‌تواند مسئله‌ای اساسی باشد.

وی افزود: یکی از آفت‌های مهم در جریان فضای علمی و دانشگاهی کشور حاکمیت نگاه سیاسی و اعمال سلیقه‌های حزبی در آن است. نکته‌ای که در کابینه دولت یازدهم باید مدنظر قرار گیرد بهره‌گیری از ظرفیت‌های عظیم علمی کشور و افراد متعهد به نظام و انقلاب است که نمود عینی آن می‌تواند در مناصب حساس اجرایی کشور باشد.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی خاطرنشان کرد: مسلما سوابق فعالیت‌های سیاسی،فرهنگی و اقتصادی افراد معرفی شده برای تصدی وزارتخانه‌ها نکته کلیدی است که باید مورد توجه رئیس جمهور محترم قرار گیرد.

مصطفی‌پور با اشاره به این ضرب المثل که آزموده را آزمودن خطا است، گفت: کسانی که مرتبط با فتنه‌های 78 و 88 بوده و در این اتفاقات تلخ دخیل بودند طبیعتا نمی‌توانند سکان‌دار مسئولیت در حوزه‌های مختلف کشور باشند چرا که در آزمون‌های بزرگ مردود شدند و آزموده را دوباره آزمودن خطای بزرگی است.

وی تاکید کرد: جنبش دانشجویی با نگاهی تیز بینانه و رصد کردن فضای جاری کشور بی‌شک از حضور چنین افرادی در بدنه‌های اجرایی کشور ممانعت خواهد کرد تا بدین وسیله رسالت سنگین و بزرگ خویش که همان حاکمیت فضایی بانشاط توام با آرامش در کشور است را محقق سازد.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی پیرامون ویژگی‌های وزیر علوم آینده نیز گفت: وزیر علوم دولت یازدهم باید دارای چهره علمی، کارآزموده، متعهد و وفادار به آرمان‌های نظام و انقلاب باشد که در غیر این صورت، خون شهدای جهاد علمی پایمال شده و فضای دانشگاه را به فضای 18 تیر 78 تبدیل خواهد کرد.

سجاد مصطفی‌پور در پایان سخنان خود گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید با بررسی دقیق از ورود اشخاصی که جهت گیری و همخوانی صحیحی از مسیر انقلاب و نظام ندارند در دولت یازدهم ممانعت به عمل آورند تا بدین وسیله فضای آرامش در دانشگاه و به تبع آن در جامعه تبدیل به فضای تنش و درگیری نشود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها