امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32045
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الله بهروز با بیان این مطلب اظهار کرد: در اکثر شهرهای بزرگ و پیشرفته دنیا به منظور ارتقاء ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الله بهروز با بیان این مطلب اظهار کرد: در اکثر شهرهای بزرگ و پیشرفته دنیا به منظور ارتقاء احاطه مدیریت شهری بر تمامی رویدادها و وقایع اثرگذار شهر، از فن آوری های نوین نظارت از راه دور استفاده می شود و با استقرار ساختاری یکپارچه به عنوان مرکز فرماندهی شهر، امکان اعمال تدابیر مدیریتی در خصوص رویدادها و حوادث مختلف شهر فراهم می شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه تهران در این زمینه جزء شهرهای پیشتاز در منطقه خاورمیانه است و مرکز کنترل ترافیک تهران به عنوان بزرگ ترین مرکز در سطح کشورهای منطقه مشغول به فعالیت و نظارت و مدیریت بر ترافیک شهر است.

بهروز تصریح کرد: در تلاشیم تا مهرماه 110 دستگاه دوربین نظارت تصویری جدید را در شهر نصب و راه اندازی کنیم تا امکان مدیریت و نظارت بهتر و دقیق تر بر ترافیک شهر فراهم شود.

وی همچنین از توسعه شبکه فیبر نوری در پایتخت خبر داد و گفت: همچنین تا مهرماه 20 کیلومتر به شبکه فیبر نوری پایتخت افزوده خواهد شد تا گامی دیگر در راستای مدیریت هوشمند ترافیک تهران برداشته شود.

مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران با تاکید براینکه هرچه شبکه فیبر نوری گسترده‌ تر و کامل‌تر باشد امکان به کارگیری سیستم‌های هوشمند در کنترل ترافیک بیشتر وجود دارد افزود: نصب چراغ‌های راهنمایی هوشمند، ایجاد تقاطع‌های هوشمند، نصب دوربین‌های نظارت تصویری و ثبت تخلفات، مدیریت و کنترل ناوگان حمل ونقل عمومی و ترافیک همه و همه وابسته به ایجاد شبکه فیبر نوری است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها