امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3207
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «علی داننده» دبیر جشنواره پیامک ادبی خلیج فارس در گفت‌وگو با ستاد اطلاع رسانی سومین جشنواره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «علی داننده» دبیر جشنواره پیامک ادبی خلیج فارس در گفت‌وگو با ستاد اطلاع رسانی سومین جشنواره بین‌المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس در این باره اظهار کرد: جشنواره پیامک ادبی خلیج فارس از جمله برنامه‌های جشنواره بین‌المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس محسوب می‌‌شود که برای نخستین بار به میزبانی استان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.
دبیر جشنواره پیامک ادبی خلیج فارس با بیان این که برپایی این جشنواره در استقلال روزافزون ایران اسلامی و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان جمهوری اسلامی ایران نقش مؤثری را ایفا می کند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی بیان کرد: گسترش فعالیت‌های فرهنگی و ادبی در راستای پاسداری از هویت جهانی، بهره‌مندی بیشتر از رسانه‌های الکترونیک در گسترش فرهنگ اسلامی و ایرانی و همچنین امکان حضور اقشار مختلف جامعه با رده‌های سنی متفاوت در جشنواره خلیج فارس از جمله اهداف برگزاری جشنواره پیامک ادبی خلیج فارس محسوب می‌شود.
وی از دریافت حدود 500 پیامک ادبی از زمان اعلام فراخوان خبر داد و گفت: در این جشنواره شرایط را به گونه‌ای فراهم کردیم که علاقه‌مندان هم از طریق شماره 30002828208208 و هم از طریق پورتال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی به ارسال پیامک اقدام کردند.
داننده در پایان با بیان این که علاقه‌مندان تا چهارم اردیبهشت ماه برای ارسال تا نسبت به ارسال پیامک اقدام کنند، گفت:‌ آیین  اختتامیه جشنواره پیامک ادبی خلیج فارس هفتم اردیبهشت  در تالار خاقانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.
سومین جشنواره بین‌المللی فرهنگی ـ هنری خلیج فارس اول تا دهم اردیبهشت ماه سال 1392 در سراسر کشور و مراسم پایانی آن، روز سه‌شنبه دهم اردیبهشت در استان هرمزگان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ک
دبیر جشنواره پیامک ادبی خلیج فارس 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها