امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32073
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 44
اسداله عسگراولادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره انتخاب محمد نهاوندیان رئیس اتاق بازرگانی ایران ...

اسداله عسگراولادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره انتخاب محمد نهاوندیان رئیس اتاق بازرگانی ایران به عنوان رئیس دفتر رئیس جمهور اظهار داشت: انتخاب محمد نهاوندیان توسط رئیس دولت یازدهم می‌تواند این نوید را به بخش خصوصی بدهد که ارتباط دولت و بخش خصوصی بهتر می‌شود.

وی افزود: ما معتقدیم هر شخص دیگری هم از جنس بخش خصوصی در دولت حضور داشت، چنین اتفاقی می‌افتاد و باعث تسهیل امور می‌شد.

عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران و ایران در پاسخ به این سوال که آیا نهاوندیان می‌تواند همزمان رئیس اتاق و رئیس دفتر رئیس جمهور باشد، اظهارداشت: به لحاظ قانونی آقای نهاوندیان به عنوان نماینده دولت می‌تواند در انتخابات شرکت کرده و عضو هیئت رئیسه باشد.

وی افزود: اما پیشنهاد ما این است که فردی که به عنوان رئیس جدید اتاق ایران مشخص می‌شود، از جنس بخش خصوصی باشد و کارمند دولت قلمداد نشود.

به گزارش فارس، از شب گذشته که حکم محمد نهاوندیان به عنوان رئیس اتاق بازرگانی ایران توسط حسن روحانی امضا شده است، گزینه‌هایی به عنوان رئیس جدید اتاق ایران مطرح می‌شوند که می‌توان به یحیی آل اسحاق، اسداله عسگراولادی، علی‌نقی خاموشی و برخی نمایندگان شهرستان‌ها اشاره کرد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها