امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32101
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۹
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آهو خردمند بازیگر با سابقه سینما در خصوص جشنواره فیلم اولی ها عنوان کرد : برگزاری جشنواره یکی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آهو خردمند بازیگر با سابقه سینما در خصوص جشنواره فیلم اولی ها عنوان کرد : برگزاری جشنواره یکی از اقدامات موثر فرهنگی در تمام عرصه های هنری و فیلمسازی است و باعث جریان سازی در جهت توجه همگانی به موضوع مورد نظر جشنواره می‌شود .

بازیگر زخم شانه حوا با تاکید بر اهمیت توجه به جوانها افزود : توجه به جوانها و حمایت از آنها جزو کارهای زیر بنایی در سینما است و باعث پرورش نیروهای جوان و با استعداد می شود،رویکرد انجمن در جهت برگزاری این جشنواره در سال قبل به طور حتم در سال های آینده تبعات مثبتی خواهد داشت.

این بازیگر با اشاره به لزوم آموزش های کلاسیک در عرصه فیلم سازی تصریح کرد :عصر معاصر، عصر مسائل آکادمیک و علمی است و  فیلم ساز شدن به صورت تجربی دیگر محلی از اعراب ندارد و باید بر طبق متد و سبک های روزی فیلم سازی جوانها مورد آموزش قرار بگیرند و به طور حتم جشنواره فیلم اولی در تدوام چنین هدفی برگزار شده است .

بنابراین گزارش، دومین جشنواره فیلم اولی ها از 10 تا 13 شهریور ماه توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی در سراسر کشور برگزار می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها