امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32108
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۰
تعداد بازدید: 90
محمد رویانیان پس از حضور در فدراسیون فوتبال و برگزاری جلسه با علی کفاشیان، مهدی تاج، عزیز‌محمدی و کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان ...

محمد رویانیان پس از حضور در فدراسیون فوتبال و برگزاری جلسه با علی کفاشیان، مهدی تاج، عزیز‌محمدی و کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: من چند روزی است که به دنبال گرفتن حق باشگاه پرسپولیس و حتی پیگیر برخی از وسایل باشگاه استقلال هستم. البته مسائل باشگاه استقلال به خودش ربط دارد نه من.

وی افزود: برای سال گذشته یعنی فصل قبل فقط یک میلیارد بابت حق پخش تلویزیونی تبلیغات دور زمین به ما داده‌اند. این یعنی نصف درآمد یک شب یک برنامه تلویزیونی مثل 90 است، یعنی پول یک سال پرسپولیس و حقش یک میلیارد تومان بوده است!

وی افزود: من از شما می‌پرسم آیا یک میلیارد تومان بابت یک فصل حق پخش تلویزیونی و تبلیغات دور زمین یعنی چه؟ ما باید صدایمان را به کجا برسانیم؟ اگر حق پخش تلویزیونی و تبلیغات 30 میلیارد تومان باشد، برای باشگاه های لیگ برتری که فصل گذشته 18 تیمی بود، باید همه چیز را یک به 18 تقسیم کنند نه یک به 30. ما دوست داریم بدانیم که حق ما از تبلیغات دور زمین ورزشگاه آزادی چند درصد است؟ می خواهیم بدانیم که چند درصد از پولی که صدا و سیما می‌دهد به ما می‌رسد؟

مدیرعامل پرسپولیس عنوان کرد: حق و حقانیت باید زنده شود. این حق من نیست حق 30 میلیون هوادار باشگاه پرسپولیس است. یکی از وظایف مدیریت، نشستن و چای خوردن نیست بلکه باید حق باشگاه را بگیرد. البته ما که حرف می‌زنیم به 90 و 100 و 200 و صدا و سیما، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برمی‌خورد. به نظر شما چرا حق را نباید گفت؟ حق را باید از چه کسی گرفت؟ حرف ما اینجاست؛ عزیزان من حق پرسپولیس را از پخش تلویزیونی و تبلیغات به هیچ عنوان داده نمی‌شود اما باید این کار را انجام دهند و من هم به راحتی از کنار این ماجرا نمی گذرم.

وی یادآور شد: البته این را قبول دارم که ضرغامی به این فوتبال لطف کرده ولی کمتر از چیزی است که باید به فوتبال بدهد. مهمترین منابع درآمد فوتبال در دنیا حق پخش تلویزیونی و تبلیغات دور زمین است که یکی از پرطرفدارترین تیم‌های آسیا یعنی پرسپولیس از آن محروم است. خدا را شکر آقایان به قول خودشان در فدراسیون امروز حرفهای مرا شنیدند و تشکر کردند و قرار شد که این موضوع را من، فتح‌الله‌زاده و رئیس اتحادیه فوتبال در نشستی پیگیری کنیم و درباره اشکالات در آئین‌‌نامه سازمان لیگ در خصوص حق پخش پیشنهاد اصلاحات بدهیم.

مدیرعامل قرمز‌ها یادآور شد: از طرف دیگر قرار شد اتحادیه کل مدیران فوتبال را جمع کند و در خصوص بحث بلیت‌فروشی و حق پخش باشگاه‌ها با یکدیگر به توافقاتی برسند تا سپس آن را به مسئولان نظام و دولت ایران به صورت یک نظر اعلام کنیم که خوشبختانه این موضوع هم به زودی انجام می‌شود. ما معتقدیم که درآمد یک شب 90 نباید مانند درآمد یک سال باشگاه پرسپولیس باشد البته به هیچ کس هم بی‌احترامی نمی‌کنیم. همه آقایان سلامت و کاردرست هستند اما فقط حق خودمان را می‌خواهیم.

رویانیان در پایان درباره شرایط خلعتبری نیز گفت: یکی دیگر از بحث‌های ما این بود که به آقایان فدراسیونی‌ گفتم این بود که اگر شما به بازیکنی دیگری که اخیرا کمک کرده‌اید که به لیگ امارات نرود این هم حق ماست که کمک‌مان کنید تا خلعتبری مجبور نباشد در لیگی که دوست ندارد بازی کند. خوشبختانه پاسخ مثبت و چراغ سبز زیاد است و علاقه زیاد نشان داده‌اند اما ما که در عمل چیزی ندیدیم حالا ببینیم خدا در آینده چه می‌خواهد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها