امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32112
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۱
تعداد بازدید: 76
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، بابک مختاری رئیس پارک علم و فناوری ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، بابک مختاری رئیس پارک علم و فناوری خوزستان اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که برای افق سند چشم انداز 20 ساله داریم، یک هزار شرکت دانش‌بنیان در استان خوزستان راه اندازی خواهد شد.

وی افزود: اگر در هر یک از این شرکت‌ها، حداقل چهار نفر فارغ التحصیل دانشگاهی جذب کار شوند، 4 هزار نفر از جوانان مشغول کار می‌شوند.

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان با تاکید بر تقویت امکانات و زیرساخت‌های این پارک، گفت: در بخش عملکردی ما کمبودی نداریم زیرا در جشنواره علم تا عمل کشور در سال گذشته از استان فارس 2 طرح و از استان خراسان 3 طرح مقام کسب کردند و از استان خوزستان نیز 2 طرح حائز رتبه کشوری شدند.

استاد دانشگاه شهید چمران اهواز در ادامه با اشاره به همکاری نمایندگان استان خوزستان برای رفع مشکلات این پارک علم و فناوری، خاطرنشان کرد: با توجه به تولید 80 درصد نفت کشور در استان خوزستان، از مسئولان نفتی استان انتظار داریم که حق مردم خوزستان از درآمدهای نفتی بیشتر باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها