امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 3212
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 142
لیلاسادات باقری، نویسنده و روزنامه‌نگار در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره کتاب «قریشی به روایت همسر شهید»، بیان ...

لیلاسادات باقری، نویسنده و روزنامه‌نگار در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره کتاب «قریشی به روایت همسر شهید»، بیان داشت: این اثر جلد بیستم از سری کتاب‌های «نیمه پنهان ماه» است که از سوی انتشارات «روایت فتح» منتشر می‌شود.

وی با بیان اینکه این کتاب همانند سایر مجموعه کتاب‌های «نیمه پنهان ماه» از زبان همسر شهید روایت می‌شود، اضافه کرد: این اثر همانند دیگر آثار انتشارات روایت فتح، با لحنی صمیمی و بسیار صادق برای مخاطب روایت شده است.

باقری ادامه داد: شهید سیدکمال قریشی مسئول امور تربیتی شهرستان جیرفت بوده است که کتاب از زبان همسر ایشان «زهرا علی‌ عسگری» روایت شده است، او در آن زمان دختری جوان و پرشور تهرانی بوده که  بعد از ازدواج به همراه ای همسرش به شهر قم سفر می‌کند و پس از قم بنا به مسئولیتی که بر عهده این شهید می‌گذارند، به شهرستان جیرفت می‌روند.

وی افزود: در کتاب «قریشی به روایت همسر شهید» شهید سیدکمال قریشی و همسرش در جیرفت شاهد اتفاقات مختلفی هستند اما همسر شهید در کنار سختی‌ها و اتفاقات پیش آمده و با توجه به دوری‌ از خانواده‌اش، به دلیل عشق به همسرش آنها را تحمل ‌می‌کند.

باقری بیان کرد: نقطه اوج کتاب «قریشی به روایت همسر شهید» به زمان شهادت سیدکمال قریشی و نوع برخورد همسرش با این موضوع مربوط می‌شود چراکه شهید قریشی در زمان شهادت دارای 3 فرزند بوده است.

وی با بیان اینکه این اثر دربردارنده حدود 64 صفحه است، گفت: کتاب «قریشی به روایت همسر شهید» از سوی انتشارات «روایت فتح» منتشر و در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران روانه بازار نشر می‌شود.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها