امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32143
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۱
تعداد بازدید: 89
به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از نخبگان حوزوی و دانشگاهی و نمایندگان استان ایلام در ادوار مختلف مجلس با اکبر هاشمی ...

به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از نخبگان حوزوی و دانشگاهی و نمایندگان استان ایلام در ادوار مختلف مجلس با اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کردند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دیدار با بیان خاطراتی از حضور مردان و زنان ایلامی در ایام دفاع مقدس گفت: وقتی خانواده‌های ایلامی را می‌دیدیم که مانند کوه‌ مقاوم و صبور هستند و زیر چادرها و در دره‌های زندگی می‌کنند، روحیه می‌گرفتیم.

هاشمی رفسنجانی با اشاره به برنامه‌های دولت سازندگی برای ایلام و در پاسخ به دعوت حاضران برای سفر به این استان گفت: هم برای تجدید دیدار و هم بررسی مجدد اوضاع استان و مقایسه پیشرفت‌ها در طول این سال‌ها، در اولین فرصت به ایلام خواهم آمد.

در آغاز این دیدار، حجج اسلام طاهری خرم‌آبادی و اشرفی و آقایان عادل ‌آذر، محمدیان، حائری، یاری، قنبری، کریمی و رستم‌زاد گزارشی از اوضاع فرهنگی، اقتصادی، کشاورزی، صنعتی و اجتماعی استان ارائه کردند و خواستار استفاده از نخبگان استان در بدنه دولت یازدهم شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها