امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32177
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۱
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، همایش بزرگداشت روز بسیج جامعه زنان (روز قشر) با حضور سردار محمدرضا نقدی ، رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، مینو اصلانی ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، همایش بزرگداشت روز بسیج جامعه زنان (روز قشر) با حضور سردار محمدرضا نقدی ، رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، مینو اصلانی رئیس بسیج جامعه زنان، لاله افتخاری سخنگوی فراکسیون زنان مجلس، سلیحی مدیرکل امور بانوان صداوسیما و جمعی از بانوان فعال بسیجی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم رحیم پورازغدی در سخنانی به تبیین جایگاه زن بسیجی در جامعه و تبیین جایگاه زن در خانه و خانواده پرداخت و گفت:‌ زن ایرانی می‌تواند با ارائه الگوی متفاوت و متعادلی از زن مسلمان الگوی شرقی و غربی ارائه شده از زن را در جامعه جهانی تحت تأثیر خود قرار دهد.

وی افزود: در شرایطی که زن در یک دو قطبی اجتماع یا خانواده قرار گرفته بود جامعه زنان مسلمان انقلابی در ایران به طور خاص ظهور کرد و خود را به تدریج به جامعه جهانی معرفی کرد و ثابت کرد که زن برای ایفای نقش خود لازم نیست به مرد بودن تظاهر کند.

این استاد دانشگاه تأکید کرد:‌ پیام مقام معظم رهبری در کنگره 7 هزار زن شهید باید در دستور کار قرار گیرد و با تبیین دقیق این پیام الگوی مناسبی از زن مسلمان به جهان ارائه شود.

براساس این گزارش در این مراسم بسیجیان فعال کشور به تبادل‌نظر با رئیس بسیج جامعه زنان پرداختند و در حاشیه این مراسم کتاب «فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند» توسط رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور رونمایی شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها