امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 23
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32186
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 58
 به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، منابع محلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره کشتاری که در یکی از روستاهای ...

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، منابع محلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره کشتاری که در یکی از روستاهای دروزی نشین جنوب سوریه توسط عناصر مسلح روی داد، چنین گفتند: ماجرا از آنجا شروع شد که یگان‌های ارتش سوریه خود را برای ورود به شهر «بیت جن» آماده می‌کردند که تحت کنترل و تصرف عناصر مسلح وابسته به گروه «جبهه النصره» بود.

این منابع در ادامه افزودند: وقتی عناصر جبهه النصره از واقعیت امر و آمادگی نیروهای ارتش سوریه برای حمله به روستای بیت جن اطلاع حاصل کردند، در واکنش به این قصد ارتش سوریه، اقدام به ربودن شماری از جوانان روستای «مغر المیر» کردند که اکثر ساکنان آن را دروزی‌ها تشکیل می‌دادند.

آنان ادامه دادند: این عناصر مسلح پس از ربودن این جوانان آنها را در یک مکان مذهبی در روستای بیت جن بازداشت و آنها را تهدید کرده‌اند که به محض ورود نیروهای ارتش سوریه به روستا این جوانان را قتل عام خواهند کرد.

در واقع عناصر وابسته به گروه جبهه النصره از این جوانان به عنوان سپر انسانی برای مقابله با عملیات‌های ارتش سوریه در این منطقه استفاده می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها