امروز : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 6
۰۴:۳۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 322
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 336
حسین‌علی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، گفت: به دنبال نامگذاری سال 92 به نام «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» از سوی ...

حسین‌علی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، گفت: به دنبال نامگذاری سال 92 به نام «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» از سوی رهبر معظم انقلاب فراکسیون اصولگرایان بیانیه‌ای را در همینحسین‌علی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، گفت: به دنبال نامگذاری سال 92 به نام «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» از سوی رهبر معظم انقلاب فراکسیون اصولگرایان بیانیه‌ای را در همین ارتباط در دو بخش سیاسی و اقتصادی صادر کرده است که در بخش سیاسی آن درک صحیح از واقعیات سیاسی در داخل و خارج از کشور از جمله تحرکات دشمنان در منطقه و در کشورهایی مانند سوریه یک ضرورت دانسته شده است.

وی افزود: داشتن درک عمیق از فشارهای اقتصادی دشمن، داشتن بصیرت سیاسی، حفظ وحدت و انسجام میان صاحبان سلایق مختلف سیاسی و جریانات معتقد به نظام اسلامی بر پایه ولایت فقیه از دیگر موارد مطرح شده در این بیانیه است.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در خانه ملت اظهار داشت: همچنین در این بیانیه حضور در صحنه‌های حساس و تعیین‌کننده و پرهیز از رفتارهای سیاسی نسنجیده و بداخلاقی‌های سیاسی از دیگر نکاتیست که در این بیانیه به آن اشاره شده است.

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان خاطرنشان کرد: در بخش اقتصادی نیز آگاهی از علل و انگیزه‌های دشمنان در صحنه اقتصادی ملت ایران و کاهش وابستگی به درامد نفت در این بیانیه از ضروریات شمرده شده و در این خصوص آمده است درون‌سازی اقتصادی و کاهش وابستگی به خارج از کشور، تکیه بر تولید داخلی و اصلاح سبک زندگی از جمله مواردیست که در راستای کاهش وابستگی به درامدهای نفتی باید به آن توجه شود.

حاجی دلیگانی اظهار داشت: توجه علمی و عملی به اقتصادی مقاومتی و مقابله با فساد اقتصادی و همچنین مدیریت صحیح اقتصادی و رسیدگی به مشکلات تام و تمام به مشکلات معیشتی مردم از موضوعاتیست که در حوزه اقتصادی باید به آن توجه شود. 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها