امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۲۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32208
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۰
تعداد بازدید: 153
ستار هدایتخواه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با بیان اینکه رئیس‌ جمهور سعی کرده تا آنجا که می‌تواند بر همان ایده اعتدالی خود برای انتخاب ...

ستار هدایتخواه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با بیان اینکه رئیس‌ جمهور سعی کرده تا آنجا که می‌تواند بر همان ایده اعتدالی خود برای انتخاب وزرا عمل کند، اظهار کرد: تا اندازه بسیار زیادی تلاش رئیس‌ جمهور برای به کرسی نشاندن این تفکر در وزرای معرفی شده مشهود است.

مخبر کمیسیون فرهنگی مجلس در ادوار هفتم و هشتم در پاسخ به این سؤال فارس که به عنوان کارشناس فرهنگی وزرای این حوزه را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ ابراز کرد: وزیر پیشنهادی ارشاد بیش از اینکه کار فرهنگی کرده باشد در حوزه سیاسی بوده و صبغه سیاسی ایشان بیش از فرهنگی است.

هدایتخواه در ارتباط با وزیر پیشنهادی رئیس ‌جمهور برای تصدی وزارت علوم به لزوم توجه به بایدها و نبایدها و خصوصیات لازم وزیر این وزارتخانه اشاره کرد و گفت: سپردن وزارت علوم به افراطیون دوم خردادی که سابقه آنچنان خوبی در برخی از حوادث نداشته‌اند از نکته‌هایی است که همواره باید مورد توجه دولتمردان قرار گیرد.

وی تصریح کرد: بر خلاف شعار اعتدال رئیس ‌جمهور محترم وزیر پیشنهادی علوم از نیروهای افراطی اصلاح‌طلب است که با توجه به سوابق ایشان در صورت عبور از فیلتر مجلس باید منتظر ایجاد تنش‌ در دانشگاه بود.
انتهای پیام/2571/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار