امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32224
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 68
اسماعیلی جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

اسماعیلی جلیلی نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز فراکسیون رهروان ولایت گفت: مجمع عمومی فراکسیون رهروان ولایت امروز تشکیل جلسه می‌دهد و در این جلسه بررسی برنامه‌های وزرای پیشنهادی از سوی رئیس‌جمهور در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: در جلسه امروز عصر فراکسیون رهروان ولایت شش نفر از وزرای پیشنهادی دولت در جلسه حاضر شده و به ارائه برنامه‌های خود می‌پردازند که این جلسه ساعت 16:30 بعدازظهر امروز برگزار می‌شود.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت اظهار داشت: آقایان علوی، زنگنه، واعظی، ربیعی، نجفی و آخوندی وزرای پیشنهادی برای تصدی وزارتخانه‌های اطلاعات، نفت، ارتباطات، کار ، آموزش و پرورش و راه شهرسازی با حضور در جلسه امروز فراکسیون رهروان ولایت به ارائه برنامه‌های خود می‌پردازند و سایر وزرا در جلسات آینده فراکسیون حاضر و برنامه‌های خود را ارائه خواهند داد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها