امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32243
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۳
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشار فیلم‌های متعدد از جنایات تروریست‌ها در سوریه و ذبح نظامیان ارتش این کشور و توحش آنها، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشار فیلم‌های متعدد از جنایات تروریست‌ها در سوریه و ذبح نظامیان ارتش این کشور و توحش آنها، موضوع و سوژه جدیدی نیست. اما در این میان اینکه این افراد حتی به کودکان نیز رحم نمی‌کنند و پای کودکان و نوجوانان خود را نیز به این جنایت می‌کشانند و این روزها تصاویر زیادی از کودکان سلاح به دست در سوریه منتشر می‌شوند و شمار کودکانی که در جنایات وحشیانه در سوریه استفاده می‌شوند در حال افزایش است.

«بدر محمد صلیبی» نوجوان 13 ساله‌ای که به دست گروه‌های تروریستی در سوریه به انجام یک جنایت وحشیانه ترغیب شده، یکی از این موارد است.

در فیلم زیر، علاوه بر انتشار تصاویری از جنایت صورت گرفته، این نوجوان اعتراف می‌کند که چگونه سر یک افسر ارتش سوریه را با ساطور قطع کرده است و اسامی تروریست‌هایی را که با او همراه بودند، فاش می‌کند.

وی می‌گوید: نام من بدر محمد صلیبی است. عمویم از من خواست تا با او جایی بروم و من دو افسر ارتش را دیدم. وی از من خواست که یک ساطور بردارم و سر آنها را ببرم. پس از اینکه من به سر یکی از این دو افسر چند ضربه زدم، او آمد و سر هر دوی آنها را قطع کرد.

این کودک 13 ساله در پاسخ به این سوال که به عمویت که موجب شده تو به یک قاتل تبدیل و روانه زندان شوی، چی می‌گویی؟ گفت: خدا از تو نگذرد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها