امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 32248
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۴
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام محمدرضا زائری انتشار «سوره نیاز» را تلاشی نو در جهت ارتباط معنوی با مخاطبان به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام محمدرضا زائری انتشار «سوره نیاز» را تلاشی نو در جهت ارتباط معنوی با مخاطبان به ویژه نسل جوان عنوان کرد و افزود: متنی برای ماه مبارک رمضان نوشته شد که باز خورد خیلی خوب و مثبتی داشت و این متن در فضایی متفاوت با توجه به تجربه مشابه درباره کتاب تنهایی، پیشنهاد شد به صورت کتاب در انتشارات سروش منتشرشود که دوستان خوب این انتشارات نیز مراحل آنرا سریعاً به انجام رساندند.

وی ادامه داد: زبان این کتاب به تعبیری گفت‌وگوی خداوند با بندگان است و گاهی این گفت‌وگو صمیمانه بین انسان با لطافت و معنویت خاص ماه مبارک رمضان آمیخته شده و یک تجربه جدید در نوع خود به شمار می‌رود. 

زائری تاکید کرد: ممکن است مخاطبان درباره فضای غیر رسمی ادبیات دینی این کتاب هم نظراتی داشته باشند، اما به نظر بنده این موضوع یک حسن و نقطه قوت برای این کتاب است زیرا حرکت و نوشته در این موضوعات از حوزه‌های کاری است که باید به طور جدی روی آن کار کنیم و ارتباط خود را با نسل جدید با زبان آنان برقرار کنیم. 

نویسنده کتاب سوره نیاز ادامه داد: متاسفانه در طرح موضوعات دینی به زبان، شکل و جذابیت امروزی مقداری مشکل داریم از این رو این کتاب تلاش و تجربه‌ای برای ارتباط گیری با عامه مردم به ویژه نسل جوان است که پیش بینی می‌شود مورد استقبال و اقبال عمومی هم قرار گیرد. 

زائری افزود: در این کتاب چند بخش را با تعابیر متفاوت بکار برده‌ایم مانند آلبوم عکس هایتان را با خدا ورق بزنید و فرشته هایتان را بشمارید که سبک نگارش آن محدود به ماه مبارک رمضان نیست و در غیر ماه رمضان و زمان‌های دیگر نیز می‌توان از آن استفاده کرد زیرا با یک ادبیات نرم و لطیف و نثر جدید با مخاطب به معنویت متصل می شود و امیدوارم مورد توجه مردم و نسل جوان قرار گیرد.

سوره نیاز در پنج جرعه مژده دهید، خبری خوش دارم! ؛ آلبوم عکس‌هایتان را با خدا ورق بزنید! ، همه مهربان می شوند! ، فرشته هایتان را بشمارید! و شما به اندازۀ آرزوهایتان بزرگ هستند در 64 صفحه و قطع جیبی منتشر و طی روزهای آتی وارد بازار نشر می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها